Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

TP-Link MC110CS [mediálny konvertor Fast Ethernet, pre SM vlákna, 1310 nm, SC konektor s brúsením UPC, dosah do 20 km]

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchTP-Link MC110CS [mediálny konvertor Fast Ethernet, pre SM vlákna, 1310 nm, SC konektor s brúsením UPC, dosah do 20 km]
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.

Kód produktu438051
Part numberMC110CS
EAN produktu6935364030407
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom
Bežná cena
35 EUR
Vaša cena bez DPH
22.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
27 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
  • V súlade so štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkcie Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú straty spôsobené prerušením spojenia.
  • Umožňuje nakonfigurovať prepínač poloduplexného/plnoduplexného režimu prenosu pre FX port.
  • Rozširuje dosah optickej linky na 20-60 km.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE..
Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor dle typu: LAN/optika singlemode
Aktuálna cena produktu je27EUR  s dph
Váš e-mail