Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]

Pridať do obľúbenýchTP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.

Kód produktu438051
Part numberMC110CS
EAN produktu6935364030407
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
33 EUR
Vaša cena bez DPH
21.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
26 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.

  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

  • Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.

  • Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.



TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Aktuálna cena produktu je26EUR  s dph
Váš e-mail