Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]

Pridať do obľúbenýchTP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.

Kód produktu438087
Part numberMC210CS
EAN produktu6935364030445
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
40 EUR
Vaša cena bez DPH
26.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
32 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX

  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z

  • Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX

  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.



TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Aktuálna cena produktu je32EUR  s dph
Váš e-mail