Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT and Computers
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

TP-Link MC220L media konvertor (1xGbE, 1xSFP, MM/SM, 550nm/1310nm, 550m/20km)

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchTP-Link MC220L media konvertor (1xGbE, 1xSFP, MM/SM, 550nm/1310nm, 550m/20km)
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode, LAN/optika singlemode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora.

Kód produktu320493
Part numberMC220L
EAN produktu6935364030476
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom
Vaša cena bez DPH
15.62 EUR
Vaša cena vrátane DPH
18.90 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

TP-Link MC220L

Gigabitový SFP media konvertor

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T, je určen pro použití s vícevidovým (multi-mode, MM) nebo jednovidovým (single-mode, SM) modulem typu SFP (mini GBIC).

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo v 19" šasi TP-Link TL-MC1400, automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Maximální přenosová vzdálenost optických vláken závisí na typu vloženého SFP transceiveru.

  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX
  • Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
  • Port FX podporuje výměnu za provozu.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,55 km u multirežimového optického kabelu a na 10 km u jednorežimového optického kabelu.

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc220l/

Technické specifikace
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
Ports 1 1000M SFP port
1 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, Link/Act
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External Power Adapter
Max Power Consumption 1.7W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Package Contents • Media Converter MC220L
• Power Adapter
• Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
.
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typu: LAN/optika singlemode
Konvertor dle typu: LAN/optika multimode
Možnosti rozšíření: Modularita konvertoru
Aktuálna cena produktu je18.90EUR  s dph
Váš e-mail