Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Switche

TP-Link CCTV switch TL-SL1218MP (16x100Mb/s, 2xGbE/2xSFP combo uplink, 16xPoE+, 250W)

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchTP-Link CCTV switch TL-SL1218MP (16x100Mb/s, 2xGbE/2xSFP combo uplink, 16xPoE+, 250W)
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Maximálny počet portov:16; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch.

Kód produktu438378
Part numberTL-SL1218MP
EAN produktu6935364099824
 
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom
Bežná cena
255 EUR
Vaša cena bez DPH
168.60 EUR
Vaša cena vrátane DPH
204 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

TP-Link switch TL-SL1218MP

16portový 10/100 Mb/s + 2portový gigabitový switch do racku s 16 porty PoE+

Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE+, který podporuje až 30 W na každém portu PoE. Celkový rozpočet napájení 250 W PoE* pro 16 portů PoE+ umožňuje široké možnosti využití, například pro dohledové systémy pro kanceláře, studentské koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími zařízeními.

  • 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
  • Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
  • Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
  • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 192 W pro všechny PoE porty
  • Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace
  • Tento switch není kompatibilní s produkty EAP225 v3 a EAP225-Outdoor v3

Více informací o technologii TP-Link PoE >

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1218mp/

Technické specifikace

HARDWARE FEATURES
Interface • 16 PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
• 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
• 2× Combo Gigabit SFP Slots
Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
• 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
• 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
• 1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity 2 Fans
Physical Security Lock Yes
Power Supply 100–240V AC, 50/60 Hz
PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/802.3af compliant
• PoE Ports: Ports 1–16
• PoE Power Budget: 250 W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm)
Max Power Consumption • 14.97 W (220/50Hz. no PD connected)
• 285.8 W (220/50Hz. with 250 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 51.05 BTU/h (no PD connected)
• 974.58 BTU/h (with 250 W PD connected)
PERFORMANCE
Switching Capacity 7.2 Gbps
Packet Forwarding Rate 5.36 Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 10 KB
SOFTWARE FEATURES
Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
• Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
• Priority Mode
• Isolation Mode
• Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
• IEEE802.3x Flow Control
Transmission Method Store-And-Forward
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents • TL-SL1218MP
• Power Cable
• Installation Guide
• Two mounting brackets and the fittings
Environment • Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F)
• Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F)
• Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
• Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

.
Maximální počet portů: 16
Provedení: Rack mounted 19"
Technologie: Fast Ethernet + Gigabit uplink
Management: Ne
Vlastnosti switche: Funkce POE po portech
PoE budget (W): 250
Přenosová rychlost LAN (Mb/s): 100
Funkce: PoE (Power over ethernet)
Počet portů Combo: 2
Podporované standardy PoE: 802.3af
Podporované standardy PoE: 802.3at
Počet portů LAN: 16
Ventilátor: Ano
Počet PoE+ portů: 16
Počet portů LAN: 16
Maximální počet portů: 16
Počet portů Combo: 2
PoE budget (W): 250
Počet PoE+ portů: 16
Aktuálna cena produktu je204EUR  s dph
Váš e-mail