Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]

Pridať do obľúbenýchTP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu438048
Part numberTL-SM311LS
EAN produktu6935364030216
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
20 EUR
Vaša cena bez DPH
13.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
16 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

  • Jednorežimový modul MiniGBIC

  • Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351



TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je16EUR  s dph
Váš e-mail