Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT and Computers
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

TP-Link SM311LS SFP optický modul SM (1310nm), 1,25Gb/s, LC, 20km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchTP-Link SM311LS SFP optický modul SM (1310nm), 1,25Gb/s, LC, 20km
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu438935
Part numberSM311LS
EAN produktu6935364030216
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Skladom
Vaša cena bez DPH
12.64 EUR
Vaša cena vrátane DPH
15.30 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

TP-Link TL-SM311LS

SFP modul 1000Base-LX

    Gigabitové SFP (MiniGBIC) transceivery řady TL-SM311 jsou určeny pro prodloužení přenosové vzdálenosti. Instalací do našich přepínačů mohou prodloužit vvzálenost až na desítky kilometrů, což v zásadě uspokojí požadavky na vzdálenosti v LAN sítích. Uživatelé si mohou vybrat z různých typů modulů podle svých specifických požadavků s ohledem na použitý tip optických vláken a vzdálenosti optických tras.

  • Jednorežimový modul MiniGBIC
  • Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-sm311ls/

Technické specifikace
PACKAGE CONTENTS
Package Contents • SFP Module TL-SM311LS
• Installation Guide
HARDWARE FEATURES
DDM Yes
SFP-MSA Yes
Hot Swappable Yes
MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, TCP/IP
Wave Length 1310 nm
Power Supply 3.3 V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Single-Mode Fiber
Fiber Type 9/125 µm Single-Mode
Max. Cable Length 20 KM
Data Rate 1.25 Gbps
Port Type LC Duplex
Environment Operating Temperature: 0°C–70°C (32°F–158°F)
Storage Temperature: -40°C–85°C ( -40°F–185°F)
Operating Humidity: 10–90% RH, Non-Condensing
Storage Humidity: 5–90% RH, Non-Condensing
.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je15.30EUR  s dph
Váš e-mail