UBNT EdgeSwitch ES-24-250W [26Gbps, 250W, aktívny (802.3af/at) a pasívne (24 V) PoE, 2xSFP, L2/L3]
Kód: 1015472
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:26; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Maximálny počet portov:
26
Prevedenie:
Rack mounted 19"
Technológia:
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management:
Web
Vlastnosti switche:
Funkcia POE na portoch
Maximální počet portů:
26
Popis UBNT EdgeSwitch ES-24-250W [26Gbps, 250W, aktívny (802.3af/at) a pasívne (24 V) PoE, 2xSFP, L2/L3]
Diskusia k produktu UBNT EdgeSwitch ES-24-250W [26Gbps, 250W, aktívny (802.3af/at) a pasívne (24 V) PoE, 2xSFP, L2/L3]