Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT U Fiber UF-SM-10G-20, 20-PACK [20ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

Pridať do obľúbenýchUBNT U Fiber UF-SM-10G-20, 20-PACK [20ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1015869
Part numberUF-SM-10G-20
EAN produktu810354026058
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
918 EUR
Vaša cena bez DPH
657.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
789 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

U Fiber UF-SM-10G-20, 20-PACK


UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 20 kusů.






Užitečné odkazy:

.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je789EUR  s dph
Váš e-mail