Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT UACC-OM-SM-1G-S-20 (UF-SM-1G-S-20) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchUBNT UACC-OM-SM-1G-S-20 (UF-SM-1G-S-20) - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack

Kód produktu1017593
Part numberUACC-OM-SM-1G-S-20
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
272 EUR
Vaša cena bez DPH
178.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
214 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů s 1 LC konektorem. Vlnová délka je 1310/1550nm , tyto moduly jsou vhodné na vzdálenost až 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi zařízeními UBNT, která obsahují porty SFP+. Balení obsahuje 20 kusů - 10 funkčních párů.

Technické parametry

Optika

Formát:SFP

Pro typ kabelu:Single Mode

Přenosová rychlost:1 Gbps

Vzdálenost [km]:3

Typ převodu:WDM

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(1) LC

Všeobecné

Kompatibilita:Univerzální

Software

DDMI - diagnostika:Ano

.
Aktuálna cena produktu je214EUR  s dph
Váš e-mail