Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT and Computers
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT UACC-UF-OM-XGS, XG/XGS-PON Optical Transceiver

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchUBNT UACC-UF-OM-XGS, XG/XGS-PON Optical Transceiver

Kód produktu10901825
Part numberUACC-UF-OM-XGS
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
260.66 EUR
Vaša cena vrátane DPH
315.40 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes
Description & Key Features XG/XGS-PON Optical Transceiver Features: Supports XGS-PON (10Gbps / 10Gbps) and XG-PON (2.5Gbps / 10Gbps) data rate standards for uplink / downlink speeds Cable distances up to 20 km Capable of a 1:256 subscriber split ratio Compatible with the: UISP Fiber OLT XGS UISP Fiber XGS UISP Fiber XG Technical Specifications UACC-UF-OM-XGS Supported media Single-mode fiber Connector type (1) SC/UPC TX wavelength 1,577nm RX wavelength 1,270nm TX power range +4 to +7 dBm RX power range -9 to -26 dBm Downlink data rate 10 Gbps Uplink data rate 10 Gbps (XGS) / 2.5 Gbps (XG) Max. power consumption 2.6W Max. cable distance 20 km Operating temperature 0 to 70° C (32 to 158° F) Storage temperature -40 to 85° C (-40 to 185° F) Packaging Single pack WARNING CLASS 1 LASER PRODUCT, IEC/EN 60825-1:2014 - Do not look into the ends of the fiber/optical cable or the SFP module while the converters are powered..
Aktuálna cena produktu je315.40EUR  s dph
Váš e-mail