Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika

Novinka
Pridať do obľúbenýchUBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode, LAN/optika singlemode.

Kód produktu1017246
Part numberUF-AE
EAN produktu817882026734
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
32 EUR
Vaša cena bez DPH
23.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
28 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

UF-AE - UFiber ActiveEthernet


UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit jej prakticky kamkoliv.

Možnost použití

UF-AE využívá pro přenos na dlouhé vzdálenosti optická vlákna. Použití optického kabelu pro přenos dat výrazně snižuje riziko elektrostatických výbojů a elektromagnetického rušení, navíc odpadá limit 100m délky kabelu jako u metalického vedení. Až koncový prvek je pak připojen skrze RJ-45 konektor. Na ethernetovém portu je podporováno vstupní napájení 24V pasivní a PoE 802.3af.

Kompatibilita

Se zařízením jsou kompatibilní všechny UFiber SFP a SFP+ moduly, rychlost optické trasy je 1Gbps. Na ethernetu se zařízení spojí s protistranou rychlostmi 10/100/1000Mbps. Díky držáku, který je součástí balení, můžete UF-AE snadno umístit na zeď.

Obsah balení

  • Jednotka
  • Držák na zeď
  • Montážní sada

Technické specifikace:
Dimensions 76.5 x 76.5 x 26.8 mm (3.01 x 3.01 x 1.06")
Weight 70 g (2.47 oz)
Networking Interfaces (1) 1 Gbps SFP Port, (1) 10/100/1000 Mbps RJ45 Port
Power Method 802.3af PoE: (Pins 1, 2+; 3, 6-), 24V Passive PoE: (Pins 4, 5+; 7, 8-)
Power Supply 802.3af PoE or 24V Passive PoE Device*
Max. Power Consumption 1.5W
Supported Voltage Range 16 to 57V
LEDs (1) Ethernet, (1) Optical Signal, (1) Power
Operating Temperature -40 to 60° C (-40 to 140° F)
Operating Humidity 10 to 90% Noncondensing
ESD/EMP Protection ± 12kV Contact/Air
Certifications CE, FCC, IC





Užitečné odkazy:

.
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor podľa typu: LAN/optika multimode
Aktuálna cena produktu je28EUR  s dph
Váš e-mail