Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru

Pridať do obľúbenýchUBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.

Kód produktu1015956
Part numberUF-LOCO
EAN produktu817882021777
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
52 EUR
Vaša cena bez DPH
37.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
45 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

UBNT UF-LOCO, včetně microUSB napájecího adaptéru


Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - připojení ethernetu, síla přijímaného signálu a indikace napájení.

UF-LOCO může být napájeno dvěma způsoby. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V. Pokud v dosahu není elektrická zásuvka, lze jednotku napájet přes 24V POE, např. pomocí adaptéru POE-24-12W-G.

Na 1 GPON port můžete připojit až 128 CPE jednotek na vzdálenost až 20 km. UF-LOCO je kompatibilní s UF-OLT a také s některými OLT jednotkami dalších výrobců.






Užitečné odkazy:

.
Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor podľa typu: LAN/optika singlemode
Aktuálna cena produktu je45EUR  s dph
Váš e-mail