Vivotek PoE switch AW-GEL-105A-110, 8xGE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 110W), 1xGbE RJ-45, 1xSFP 100M/1G slot
Kód: 10134887
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Informácie o systéme Model AW-GEL-105A-110 Popis produktu 2xGE bt 90W PoE + 6xGE 30W PoE + 1xGE UTprečítajte si viac
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Funkce:
QoS (Quality of service), VLAN (virtual local area network), PoE (Power over ethernet)
Počet PoE Out portů:
8
Počet PoE Out portů:
8
Popis Vivotek PoE switch AW-GEL-105A-110, 8xGE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 110W), 1xGbE RJ-45, 1xSFP 100M/1G slot
Diskusia k produktu Vivotek PoE switch AW-GEL-105A-110, 8xGE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 110W), 1xGbE RJ-45, 1xSFP 100M/1G slot