Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1m

Novinka
doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchXtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:E2000/APC, E2000/APC.

Kód produktu10102746
Part numberFOP-E2E2-D-1-9
EAN produktu8592457145905
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
41 EUR
Vaša cena bez DPH
26.45 EUR
Vaša cena vrátane DPH
32 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-E2000(APC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Typ vlákna: 9/125 µm (G.652d)
Typ pláště: LS0H
Konektory: E2000-E2000
Broušení konektorů: APC-APC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: E2000/APC
Aktuálna cena produktu je32EUR  s dph
Váš e-mail