Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC(APC), LS0H, 7m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchXtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC(APC), LS0H, 7m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC.

Kód produktu10102739
Part numberFOP-SCASC-S-7-9
EAN produktu8592457176299
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
6 EUR
Vaša cena bez DPH
4.13 EUR
Vaša cena vrátane DPH
5 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC(APC), LS0H, 7m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

Technické informace
Kategorie: OS2
Typ vlákna: 9/125 µm G.652.d
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-APC
Délka: 7 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuálna cena produktu je5EUR  s dph
Váš e-mail