Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Zyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km

Pridať do obľúbenýchZyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu32820
Part number91-010-203001B
EAN produktu4718937510337
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:ZyXEL
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
130 EUR
Vaša cena bez DPH
104.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
125 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je125EUR  s dph
Váš e-mail