Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Pridať do obľúbenýchZyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu32833
Part number91-010-204001B
EAN produktu4718937510344
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:ZyXEL
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
94 EUR
Vaša cena bez DPH
75.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
90 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP MiniGBIC modul 1000BaseSX.
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je90EUR  s dph
Váš e-mail