Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  XtendLan

XtendLan

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
19"/0,5U Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat6, 30µm, blok110, černýTyp komponenty:Prepojovací panel; Prevedenie:CAT6; Tienenie:FTP, SFTP, STP, SSTP.
43.1 EUR
s DPH
19"/0,5U Patch panel XtendLan 24port, UTP, Cat6, krone, černýTyp komponenty:Prepojovací panel; Prevedenie:CAT6; Tienenie:UTP.
37 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
19'' rozvodný panel XtendLan 6x 230V, ČSN, vypínač, nadproudová ochrana, měření spotřeby, kabel 1,8m, 1,5UTyp príslušenstva:Napájanie 230V.
41.5 EUR
s DPH
RefurbrishedSkladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
BAZAR - XtendLan 19" nástěnný rozvaděč 12U 600x600, nosnost 60 kg, skleněné dveře, rozložený, černý - lehce poškrábanýTyp dátového rozvádzača:Nástenné 19".
134.2 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
LAN Cable Tester TLCD76 s LCD, koax, Cat3/Cat5E/Cat6, UTP/STP, USB, sondaTyp komponenty:Meracie prístroje.
100.9 EUR
s DPH
LAN Cable Tester TLCD80 s LCD, koax, Cat3/Cat5E/Cat6, UTP/STP, USB, PoE, ping, sonda, protismyčkaTyp komponenty:Meracie prístroje.
175.1 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
LAN Cable Tester TLCD8601S s LCD, koax, Cat3/Cat5E/Cat6/Cat7, UTP/STP, USB, PoE, ping, sonda, protismyčkaTyp komponenty:Meracie prístroje.
214.4 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
LAN Cable Tester TLCD88 s LCD, koax, Cat3/Cat5E/Cat6, UTP/STP, USB, PoE, ping, sonda, 8x protismyčkaTyp komponenty:Meracie prístroje.
189.6 EUR
s DPH
Metalický SFP modul 1 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC.
38.2 EUR
s DPH
Metalický SFP modul 1 Gb/s, RJ45 (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC.
37.6 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Metalický SFP+ modul 10 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+.
78.2 EUR
s DPH
Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 12x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 1kmTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
564.3 EUR
s DPH