Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  XtendLan

XtendLan

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500mTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
188.9 EUR
s DPH
Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 8x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 1kmTyp vlákna:Singlemode; Typ kábla:DROP kábel.
494.5 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický SFP modul MM (850nm) 1,25 Gb/s, LC, 550m (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
15.1 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický SFP modul MM (850nm), 1,25 Gb/s, LC, 550m (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode.
16.6 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1 Gb/s,LC,20km,DMI(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
19 EUR
s DPH
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
13.8 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 20km (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
18.9 EUR
s DPH
Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 3km (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
15.3 EUR
s DPH
Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1 Gb/s,LC,20km,DMI(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
19 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
13.8 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 20km (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
27.9 EUR
s DPH
Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 3km (HP kompatibilní)Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
15.3 EUR
s DPH